Po nevydařené uplynulé sezoně a bolestném sestupu Bohemians 1905 do druhé ligy začíná pro tento vršovický klub období, v němž by černé mraky mělo vystřídat přinejmenším polojasné nebe. Jde nejen o sportovní oblast, ale i o stadion, nad nímž dlouho viselo hodně nejasností.

Poslední dvě sezony hostovali „klokani“ v Edenu, ale letos v létě se vracejí do svého „Ďolíčku. „Podařilo se nám po oboustranné dohodě ukončit nájemní smlouvu s vlastníkem arény a zároveň prodloužit nájemní smlouvu se společností Bohemians Real, která je vlastníkem stadionu u Botiče. Konečně tak zase budeme mít výhodu domácího prostředí před vlastními fanoušky, z nichž mnozí cestu do Edenu nenašli,“ připomíná ředitel klubu Ladislav Valášek.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se