Sotva se Baník Ostrava stihl fanouškům pochlubit s novým hřištěm, budou mít pořadatelé co dělat, aby ho do příštího domácího utkání dali zase dohromady. Během zápasu se Slavii se totiž ukázalo, že čerstvě zasetý trávník ještě není tak pevný, aby se na něm dala hrát liga.

"Byla to katastrofa, co si budeme povídat. Tohle nebyl terén pro první ligu," kroutil po utkání hlavou kapitán Slavie Karol Kisel. Už po deseti minutách se totiž nový pažit pod náporem fotbalistů měnil v obrovské drnové pole a od toho se odvíjela také kvalita hry. Špatné hřiště znemožňovalo jakýkoliv pokus o kombinaci, proto míče létaly až moc často vzduchem.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se