Český pár jako jediný na olympijském tenisovém tunaji dokázal vzdorovat vítězným Američankám. Lucie Hradecká s Andreou Hlaváčkovou se proti sestrám Williamsovým několikrát dostaly blízko brejku, ale v každém setu jednou ztratily podání, a tak soupeřky vydobyly své třetí olympijské zlato.

"Porovnala bych olympijské stříbro s vyhraným grandslamem a možná bych ho dala ještě trochu výš. Grandslam se nám ještě může podařit, máme čtyři šance do roka, ale olympiáda možná byla jenom jedna a jsme moc rády, že se povedla," řekla pro ČTK Hlaváčková, která loni s Hradeckou vyhrála pařížské French Open. "Taky bych olympijskou medaili postavila nejvýš," přitakala Hradecká.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se