Prezident Mezinárodního olympijského výboru Jacques Rogge má pro končící hry v Londýně pouze slova chvály. "Byly to naprosto úžasné hry," řekl šéf olympijského hnutí několik hodin před závěrečným ceremoniálem.

"Jsem šťastný a vděčný člověk," uvedl Rogge při bilancování londýnských her. "Byly to hry pro sportovce, olympijská vesnice byla fantastická, na sportovištích to fungovalo a publikum bylo skvělé. Londýn osvěžil olympijské hnutí," dodal belgický funkcionář, jenž je ve funkci od roku 2001.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se