Jednání o nové kolektivní smlouvě mezi hráčskou asociací a majiteli klubů v NHL, která mohou skončit výlukou v nejsledovanější klubové soutěži hokejového světa, pokračují reakcí hokejistů.
Zástupci hráčů v úterý předložili návrh smlouvy. Hlavním bodem sporu je rozdělení podílu hokejistů a majitelů klubů na výnosech NHL. Výkonný ředitel hráčské asociace NHLPA Donald Fehr řekl, že pokud bude liga pokračovat v současným tempem růstu – vzdali by se hokejisté podle svého návrhu za tři následující roky 465 milionů dolarů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












