Jednání o nové kolektivní smlouvě mezi hráčskou asociací a majiteli klubů v NHL, která mohou skončit výlukou v nejsledovanější klubové soutěži hokejového světa, pokračují reakcí hokejistů.

Zástupci hráčů v úterý předložili návrh smlouvy. Hlavním bodem sporu je rozdělení podílu hokejistů a majitelů klubů na výnosech NHL. Výkonný ředitel hráčské asociace NHLPA Donald Fehr řekl, že pokud bude liga pokračovat v současným tempem růstu – vzdali by se hokejisté podle svého návrhu za tři následující roky 465 milionů dolarů.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se