Bylo to úžasné představení a Američan Donald Young měl tu smůlu, že z něj los udělal oběť na oltáři božského Rogera Federera. Byl to nerovný boj a švýcarský tenista v něm dominoval v poměru 6:3, 6:2, 6:4, a to ještě v posledním setu soupeře (a možná trochu i sebe) trochu šetřil.

"Být zpátky v New Yorku jako světová jednička je bláznivé a opravdu se mi to líbí," uvedl pětinásobný vítěz US Open. Jelikož z pozice prvního hráče světa začal už třiadvacátý grandslam, překonal rekord Američana Peta Samprase.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se