"Předváděla jsem tady svůj nejlepší tenis a sehrála některé ze svých nejlepších zápasů," konstatovala Kim Clijstersová po utkání, na které tato slova tak úplně neplatila. Bývalá světové tenisová jednička podlehla ve druhém kole US Open Britce Lauře Robsonové 6:7, 6:7 a zopakovala svůj úmysl ukončit kariéru.
Devětadvacetiletá Belgičanka bojovala. První mečbol odvrátila přesným forhendovým volejem a druhý úspěšným prvním podáním. "Dala jsem do toho všechno, ale nakonec to nestačilo," přiznala majitelka tří titulů z Flushing Meadow.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










