"Dlužili jsme to našim fanouškům," prohlásil Iker Casillas v rozhovoru pro španělskou televizi. Brankář fotbalového Realu Madrid se spolu s ostatními radoval ze zisku domácího Superpoháru a vyjádřil víru, že špatný start do sezony v podobě remízy a dvou porážek je zapomenut. "Jsou dny, kdy máte štětsí, a pak takové, kdy ho nemáte," požádal nepřímo o shovívavost jeden z nejlepších gólmanů světa.

Středa byla dnem "Pusinek", jak jsou hráči v bílých dresech přezdíváni. Na svém stadionu Santiago Bernabeu se do soupeře z Barcelony, s nímž první zápas prohráli 2:3, pustili od začátku s vervou a vysokou koncentrovaností. Za necelých dvacet minut vedli o dva góly a nezlomila je ani branka inkasovaná těsně před přestávkou.