Trojí chvála, ale jen jeden postup. Takový byl čtvrtek pohárových odvet pro české týmy. Zatímco Sparta a Plzeň na domácích hřištích uhrály výsledek pro účast v Evropské lize, Libereci se kvalifikační play-off nevyvedlo. I když i jeho trenér Jaroslav Šilhavý hledal pozitiva.

"Hrát sedmdesát minut v deseti lidech proti tak silnému soupeři je hodně složité. Byť si soupeř vypracoval hodně gólových příležitostí, které skvěle vychytal David Bičík, musím poděkovat týmu za druhý poločas. Vypadli jsme se vztyčenou hlavou," řekl Šilhavý na tiskové konferenci v Dněpropetrovsku, kde Slovan prohrál 2:4 a po remíze 2:2 z domácího utkání je vyřazen.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se