Česká lyžařka Šárka Záhrobská se po vážné nemoci pomalu vrací k tréninku, chystá se na lyže, a pokud půjde vše podle plánu, chce se vrátit do Světového poháru v polovině listopadu ve finském Levi. Bývalá mistryně světa ve slalomu se podle lékařů zcela uzdraví, ale nesmí prý nic uspěchat a připravovat se postupně. Trénovat na sněhu bude Záhrobská příští měsíc v Argentině.
Bronzové medailistce z olympijských her ve Vancouveru lékaři našli na začátku července nezhoubný nádor na podvěsku mozkovém, který jí ihned odstranili. Zdravotní stav Záhrobské se rychle zlepšoval a lyžařka nemocnici opustila už po 14 dnech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




