Česká lyžařka Šárka Záhrobská se po vážné nemoci pomalu vrací k tréninku, chystá se na lyže, a pokud půjde vše podle plánu, chce se vrátit do Světového poháru v polovině listopadu ve finském Levi. Bývalá mistryně světa ve slalomu se podle lékařů zcela uzdraví, ale nesmí prý nic uspěchat a připravovat se postupně. Trénovat na sněhu bude Záhrobská příští měsíc v Argentině.

Bronzové medailistce z olympijských her ve Vancouveru lékaři našli na začátku července nezhoubný nádor na podvěsku mozkovém, který jí ihned odstranili. Zdravotní stav Záhrobské se rychle zlepšoval a lyžařka nemocnici opustila už po 14 dnech.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se