Anglické kluby během letního přestupního okna opět nešetřily. Hned pětice týmů - Arsenal, Chelsea, Tottenham a manchesterští United se City - utratila za nové posily alespoň miliardu korun, v součtu s ostatními patnácti družstvy Premier League se pak celková částka vyšplhala na více než 15 miliard.

Nejdražšího hráče přivedla do Anglie londýnská Chelsea, když podepsala Belgičana Edena Hazarda z Lille za cenu okolo jedné miliardy korun. Ale ani další celky rozhodně neměly hluboko do kapsy.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se