Pokud by kvalifikace o postup na světový šampionát začala v pondělí, tedy v den srazu fotbalové reprezentace, záložník Petr Jiráček by nenastoupil. Jiráček z Hamburku má ze sobotního utkání v Brémách naražený levý nárt, ale pro sobotní utkání v Dánsku, kde Češi boj o mistrovství světa zahájí, je optimistou.

„Věřím, že se dám dohromady. Na to, že bych nenastoupil, jsem ani nepomyslel. Vyšetření prokázala, že je to jen naražené, žádnou kůstku nalomenou nemám,“ řekl Jiráček.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se