Házenkářský svaz si od postupného snižování počtu klubů slibuje zvýšení úrovně nejvyšší soutěže. V této sezoně bude hrát extraligu jedenáct týmů, v příštím ročníku už jen deset.

"Snížení počtu nemusí vždy znamenat snížení kvality. Obecně si myslím, že kvalita soutěže bude na stejné úrovni. Samozřejmě byl bych rád, kdyby byla o něco vyšší. Soutěž bude vyrovnaná a to bude ku prospěchu věci," řekl ČTK a Českému rozhlasu prezident svazu Jaroslav Chvalný.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se