Házenkářský svaz si od postupného snižování počtu klubů slibuje zvýšení úrovně nejvyšší soutěže. V této sezoně bude hrát extraligu jedenáct týmů, v příštím ročníku už jen deset.
"Snížení počtu nemusí vždy znamenat snížení kvality. Obecně si myslím, že kvalita soutěže bude na stejné úrovni. Samozřejmě byl bych rád, kdyby byla o něco vyšší. Soutěž bude vyrovnaná a to bude ku prospěchu věci," řekl ČTK a Českému rozhlasu prezident svazu Jaroslav Chvalný.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





