Převaha ve druhé půli a nastřelená tyčka po hlavičce Tomáše Sivoka přinutila některé české fotbalisty vypíchnout i smůlu či chybějící štěstí, ale po porážce v přátelském zápase s Finskem 0:1 Češi dobře věděli, že dobře nehráli.

„Každý pro sebe si musí vyhodnotit, jestli hrál maximum a jestli hrál dobře, nebo špatně,“ řekl záložník Milan Petržela. „Připadá mi, že snad není možné, aby to někdo vypustil, i když je to přátelák,“ přemítal dál.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se