Zdá se, že je na blízku další hodně očekávaný boxerský zápas. Po sobotní výhře nad Manuelem Charrem prohlásil ukrajinský vládce žebříčku organizace WBC Vitalij Kličko, že by se ještě rád utkal s Davidem Hayem, bývalým světovým šampionem z Velké Británie.

Ten sice před časem prohrál na body s jeho bratrem Vladimírem, ale poté, co v zápase dvou vyvrhelů bez licencí, které nakonec oba dostali od lucemburského svazu, porazil ve velmi lukrativním a sledovaném utkání dalšího Kličky poraženého Chisoru, se zdá být opět ve formě a s vidinou lukrativního zápasu jeho chuť navléct rukavice a postavit se druhému ze slavných ukrajinských bratří opět roste.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se