Takový vstup jihlavského týmu do nejvyšší fotbalové soutěže, kterou si vybojovali loni ve druhé lize, čekal málokdo. Celek se zkušenými Jaromírem Blažkem a Václavem Kolouškem v záloze a trenérem Komňackým jako jediný ještě v této sezoně neprohrál a k pěti remízám přidal nyní už druhé vítězství na Ostravou 3:2..

Mistr z Liberce dostal v Olomouci tvrdý direkt, když prohrál 0:3, přestože se do základní sestavy dostal po plicní embolii Jiří Štajner. V dalším nedělním utkání se radoval Hradec Králové, který předčil brněnskou Zbrojovku 2:0.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se