Takový vstup jihlavského týmu do nejvyšší fotbalové soutěže, kterou si vybojovali loni ve druhé lize, čekal málokdo. Celek se zkušenými Jaromírem Blažkem a Václavem Kolouškem v záloze a trenérem Komňackým jako jediný ještě v této sezoně neprohrál a k pěti remízám přidal nyní už druhé vítězství na Ostravou 3:2..
Mistr z Liberce dostal v Olomouci tvrdý direkt, když prohrál 0:3, přestože se do základní sestavy dostal po plicní embolii Jiří Štajner. V dalším nedělním utkání se radoval Hradec Králové, který předčil brněnskou Zbrojovku 2:0.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










