Jako by fotbalisté Jablonce potřebovali aspoň třígólový náskok, aby se uklidnili, byli si jistí sami sebou a dotáhli zápas k plnému zisku. V pátečním domácím utkání proti Příbrami ztratili už potřetí v tomto ročníku body v závěrečných minutách. Hosté díky dvěma trefám remizovali s favoritem 2:2.

"Stále vidím nedostatky v obranné fázi. Snažíme se pracovat na návycích hráčů. Chceme, aby i v zápasovém stresu hráči řešili situace tak, jak mají," řekl před utkáním trenér Václav Kotal a ani netušil, jak prorocká slova říká.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se