Když se v České televizi objevily o přestávce zápasu 7. kola fotbalové ligy mezi Plzní a Spartou informace o tom, že hosté nenastoupí do druhého poločasu, byla to ještě fáma. Tiskový mluvčí pražského týmu Ondřej Kasík však po zápase třesoucím se hlasem oznámil, že to byla pravda.

"Bylo to na úrovni nejvyššího vedení a v to počítejme i majitele," potvrdil Kasík, že do akce se zapojil i Daniel Křetínský, ačkoli zápas sledoval v televizi. Nebo právě proto. Opakovaný záznam jej totiž utvrdil v tom, že penalta, díky níž domácí nakonec rozhodli o zisku tří bodů, byla nařízena nesprávně.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se