"Bylo to nadprůměrné utkání," prohlásil plzeňský trenér Pavel Vrba k duelu svého týmu proti Spartě. Viktoria zvítězila díky penaltě, proměněné Pavlem Horváthem, nejtěsnějším rozdílem 1:0, uštědřila soupeři první prohru v tomto ročníku a vystřídala ho v čele tabulky.

O tom, že by pokutový kop byl nařízen nesprávně, jak tvrdí poražená strana, nechtěl Vrba moc diskutovat, protože situaci dobře neviděl. Prohlásil, že David Limberský byl při střetu s Josefem Hušbauerem chytřejší.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se