Alexandr Hleb je jednoznačně nejznámějším a nejspíš také nejlepším běloruským fotbalistou. Má za sebou takové štace, jako je VfB Stuttgart, Wolfsburg, Arsenal či Barcelona.
Teď je hráči, který míč miluje někdy až příliš, jednatřicet a vrátil se domů, válí za BATE Borisov, s nímž postoupil do Ligy mistrů a v prvním zápase ve skupině s ním vyhrál v Lille 3:1.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









