Bezbrankový výsledek, který fotbalisté Dukly a Slavie mezi sebou sehráli už potřetí za sebou, tentokrát přinesl víc rozpaků než radosti. A to na obou stranách.
"Hráli jsme proti týmu, který skončil v minulém týmu šestý. Přesto jsme chtěli bodovat naplno," uvedl trenér červenobílých Petr Rada. A jeho kolega z dukelské lavičky Luboš Kozel mluvil podobně: "Jsem zklamaný. Chtěli jsme vyhrát, už jsme to potřebovali. Slavia netrefila branku."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









