Bezbrankový výsledek, který fotbalisté Dukly a Slavie mezi sebou sehráli už potřetí za sebou, tentokrát přinesl víc rozpaků než radosti. A to na obou stranách.

"Hráli jsme proti týmu, který skončil v minulém týmu šestý. Přesto jsme chtěli bodovat naplno," uvedl trenér červenobílých Petr Rada. A jeho kolega z dukelské lavičky Luboš Kozel mluvil podobně: "Jsem zklamaný. Chtěli jsme vyhrát, už jsme to potřebovali. Slavia netrefila branku."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se