Tenisový turnaj žen v Tokiu vyhrála Ruska Naděžda Petrovová a získala nejcennější titul v kariéře. Ve finále zdolala obhájkyni titulu Polku Agnieszku Radwaňskou 6:0, 1:6, 6:3. V boji o deblový triumf neuspěla česká tenistka Květa Peschkeová. S Němkou Annou-Lenou Grönefeldovou podlehly Američankám Raquel Kopsové-Jonesové a Abigail Spearsové 1:6 a 4:6.
Sedmnáctá nasazená Petrovová dotáhla své tažení na Pan Pacific Open k celkovému vítězství přesto, že kvůli zdravotním potížím účast v turnaji zvažovala.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










