Tenisový turnaj žen v Tokiu vyhrála Ruska Naděžda Petrovová a získala nejcennější titul v kariéře. Ve finále zdolala obhájkyni titulu Polku Agnieszku Radwaňskou 6:0, 1:6, 6:3. V boji o deblový triumf neuspěla česká tenistka Květa Peschkeová. S Němkou Annou-Lenou Grönefeldovou podlehly Američankám Raquel Kopsové-Jonesové a Abigail Spearsové 1:6 a 4:6.

Sedmnáctá nasazená Petrovová dotáhla své tažení na Pan Pacific Open k celkovému vítězství přesto, že kvůli zdravotním potížím účast v turnaji zvažovala.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se