Už před zápasem bylo jasné, že nepůjde o ledajaké fotbalové utkání. Derby pražských "S" totiž slávističtí pořadatelé pojali hodně atraktivně. Před výkopem tak například nad Eden Arenou práskal na všechny strany ohňostroj, který poté vystřídala česká hymna v podání Marty Jandové.

Na hodně vysoké úrovni byla i divácká atmosféra, jen samotný zápas zpočátku trochu pokulhával. Jediná vážnější šance v úvodu utkání totiž byla nepřesná hlavička Švejdíka po rohovém kopu. A chvíli na to přišel první exces. To když sparťanští fanoušci zaházeli bývalého letenského hráče Kisela několika půllitry a navrch na něj ještě vhodili dýmovnici.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se