Ivan Horník potvrdil, že už není sportovním ředitelem třetiligového Chomutova. V severočeském klubu se letos v únoru vrátil k fotbalu po odpykání trestu za korupci.
"Pokud něco dělám, tak s plným nasazením. Obdobné zanícení očekávám od spolupracovníků. Když ale vidím, že chybí dobrá vůle a pracovitost a převládají řeči, končím," řekl spolupracovníkovi ČTK Horník.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










