Kdo vyhraje v utkání Manchester City - Dortmund? To byla ústřední otázka středečního programu fotbalové Ligy mistrů. Nakonec se vítěz nekonal, a přestože německý mistr měl víc šancí, zápas skončil remízou, kterou zachránil anglickému šampionovi v poslední minutě z penalty Balotelli.
Svěřenci trenéra Roberta Manciniho na svém stadionu neprohráli v evropských pohárech v 18. zápase za sebou a zachovali si větší naději na premiérový postup do vyřazovací fáze.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












