Kdo vyhraje v utkání Manchester City - Dortmund? To byla ústřední otázka středečního programu fotbalové Ligy mistrů. Nakonec se vítěz nekonal, a přestože německý mistr měl víc šancí, zápas skončil remízou, kterou zachránil anglickému šampionovi v poslední minutě z penalty Balotelli.

Svěřenci trenéra Roberta Manciniho na svém stadionu neprohráli v evropských pohárech v 18. zápase za sebou a zachovali si větší naději na premiérový postup do vyřazovací fáze.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se