Ve formuli 1 je poprvé v čele některé ze stájí žena. Vedení švýcarského týmu Sauber se ujala Rakušanka s indickými kořeny Monisha Kaltenbornová. Tým to oznámil v dějišti Velké ceny Koreje, před kterou už Kaltenbornová podle agentury DPA převzala kompetence po Peteru Sauberovi.
Jednačtyřicetiletá Kaltenbornová pracuje pro Sauber od roku 2000. Předloni se stala jeho obchodní ředitelkou a je třetinovým vlastníkem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











