Ve formuli 1 je poprvé v čele některé ze stájí žena. Vedení švýcarského týmu Sauber se ujala Rakušanka s indickými kořeny Monisha Kaltenbornová. Tým to oznámil v dějišti Velké ceny Koreje, před kterou už Kaltenbornová podle agentury DPA převzala kompetence po Peteru Sauberovi.

Jednačtyřicetiletá Kaltenbornová pracuje pro Sauber od roku 2000. Předloni se stala jeho obchodní ředitelkou a je třetinovým vlastníkem.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se