Českobudějovický fotbalista Tomáš Řepka dostal za protesty a nesportovní chování směrem k rozhodčímu ve víkendovém duelu první ligy s Jabloncem trest na čtyři utkání, další zápas vynechá kvůli čtyřem žlutým kartám. Na podzim tak stihne už jen závěrečné kolo s Mladou Boleslaví. Dnes o tom rozhodla disciplinární komise.

Řepka prohlásil, že čekal vyšší trest. "Málo to není. Myslel jsem si, že podzim už vůbec nestihnu, ale tohle uteče hrozně rychle. Byl jsem zvyklý na horší tresty, třeba když mi vzali kapitána na víc než rok a ještě další věci. Oproti těmto trestům je tohle na pohodu," citoval ho web deníku Sport.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se