Po deseti letech od svého odchodu do Liverpoolu se na fotbalový stadion Baníku na Bazalech vrátil útočník Milan Baroš. Bývalý reprezentant, který momentálně působí v béčku tureckého Galatasaraye Istanbul, ale zatím o návratu domů nepřemýšlí.

"Jestli se jednou vrátím do české ligy, tak platí, že to bude Baník. To je jedna z mála pravdivých věcí, které o mě novináři v poslední době napsali," řekl Baroš novinářům na Bazalech, kde se zúčastnil oslav devadesátého výročí vzniku Baníku.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se