Před několika dny se do vedení NHL opřel Sidney Crosby, teď i Alexandr Ovečkin. Kapitán Washingtonu, nastupující během výluky za moskevské Dynamo, také zkritizoval představitele NHL za jejich poslední kroky při jednání o nové kolektivní smlouvě.
"Vedení soutěže svým návrhem dalo fanouškům a médiím naději, ve skutečnosti jde ale o podvod," uvedl pro ruskou televizi útočník Washingtonu po sobotním utkání KHL, kde během výluky obléká dres Dynama Moskva. "Snaží se ukázat, že na tom pracují a chtějí zachránit sezonu. Nenabídli však nic nového, je to pořád to samé, jen jinak napsané" řekl Ovečkin.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











