Před několika dny se do vedení NHL opřel Sidney Crosby, teď i Alexandr Ovečkin. Kapitán Washingtonu, nastupující během výluky za moskevské Dynamo, také zkritizoval představitele NHL za jejich poslední kroky při jednání o nové kolektivní smlouvě.

"Vedení soutěže svým návrhem dalo fanouškům a médiím naději, ve skutečnosti jde ale o podvod," uvedl pro ruskou televizi útočník Washingtonu po sobotním utkání KHL, kde během výluky obléká dres Dynama Moskva. "Snaží se ukázat, že na tom pracují a chtějí zachránit sezonu. Nenabídli však nic nového, je to pořád to samé, jen jinak napsané" řekl Ovečkin.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se