Patnácté kolo rakouské EBEL ligy přineslo i zápas Vídně Capitals se Znojmem. Už šest let totiž neplatí, že by se hokejová nejvyšší soutěž našich jižních sousedů týkala jen Rakouska. Od sezony 2006/07 byla totiž postupně doplněna o celky Slovinska, Maďarska, Chorvatska a naposledy i Česka.
Znojemští Orli do EBEL ligy „přestoupili“ v roce 2011, kdy hráli jen druhou českou nejvyšší soutěž. Více než rok poté se dá konstatovat, že si Moravané po sportovní stránce příliš nepolepšili, neboť druhá nejpopulárnější mezinárodní hokejová soutěž po KHL velkou hráčskou kvalitou neoplývá. Fanoušky ale baví.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









