Petra Kvitová nastoupí do pondělní exhibice proti Marii Šarapovové v pražské O2 areně podle plánu, kvůli zotavení z nemoci ale proti Rusce odehraje jen jeden set. Faktorem je i blížící se finále Fed Cupu. V druhém setu bude pokračovat Lucie Šafářová.

"Na exhibici se moc těším," vzkázala Kvitová z Prostějova, kde už se dnes byla i lehce protáhnout na kurtu. Od středy měla kvůli zánětu průdušek klid a léčila se i v prostějovské nemocnici. "Děkuji lékařům, že mě dostali do stavu, že na první set proti Marii Šarapovové nastoupím a pak poprosím Lucku Šafářovou, aby ji za mě doklepla," dodala.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se