Patrik Eliáš si momentálně plně užívá rodiny, kamarádů. Trénuje sám na stadionu Hvězdy v Dejvicích. Dvakrát týdně s juniory, dvakrát týdně si sám zabere led a zastřílí si na branku. Zápasový zápřah zatím neplánuje.

Trošku už také pomýšlí na to, co bude dělat, až jednou s hokejem skončí. "Zůstanu u hokeje. Jako manažer asi ne, takové ambice nemám, ale nejspíš trénovat s dětmi," zamýšlí se šestatřicetiletý hokejový matador v rozhovoru pro iHNed.cz.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se