Podle sázkových kanceláří měl mít duel 17. kola Tipsport extraligy mezi Kometou Brno a Slavií Praha jasného vítěze - domácí. Sešívaní však na Moravany našli účinný recept a odvezli si z Kajot Areny jako první tým letošní sezony všechny tři body.

Brňanům nepomohl ani hattrick navrátilce Tomáše Divíška. Jeho poslední branka znamenala půl minuty před koncem jen snížení na 3:4. Víc už Kometa nestihla. "Za hatrick jsem samozřejmě rád, ale bohužel přišel příliš pozdě," ušklíbl se po zápase brněnský útočník, pro něhož to byly první tři branky v jednom zápase v kariéře.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se