Novým trenérem fotbalistů Ostravy byl dnes jmenován Martin Pulpit. Pětačtyřicetiletý kouč střídá odvolaného Radka Látala a podepsal smlouvu do 30. června 2013. Látalovi se stala osudnou série devíti zápasů bez výhry. Klub, jemuž patří poslední místo v tabulce první ligy, oznámil změnu na tiskové konferenci.
Baník nezačal sezonu dobře a po dvanácti odehraných kolech mu patří poslední místo s jednobodovým odstupem za patnáctými Budějovicemi a dvěma body ztráty na čtrnácté Teplice. Z očekáváním je celý jmenovaný trojlístek, bída Ostravy však vyčnívá nejvíc. Klub ze slezské metropole k výměně sáhl po zasněžené sobotní prohře v Příbrami.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











