Novým trenérem fotbalistů Ostravy byl dnes jmenován Martin Pulpit. Pětačtyřicetiletý kouč střídá odvolaného Radka Látala a podepsal smlouvu do 30. června 2013. Látalovi se stala osudnou série devíti zápasů bez výhry. Klub, jemuž patří poslední místo v tabulce první ligy, oznámil změnu na tiskové konferenci.

Baník nezačal sezonu dobře a po dvanácti odehraných kolech mu patří poslední místo s jednobodovým odstupem za patnáctými Budějovicemi a dvěma body ztráty na čtrnácté Teplice. Z očekáváním je celý jmenovaný trojlístek, bída Ostravy však vyčnívá nejvíc. Klub ze slezské metropole k výměně sáhl po zasněžené sobotní prohře v Příbrami.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se