České tenistky jsou blízko k obhajobě triumfu ve Fed Cupu, když ve finále vedou nad Srbskem po prvním dnu 2:0. I potřetí letos rozehrála Fed Cup česká dvojka. Proti Německu i v semifinále s Itálií Šafářová pokaždé vyhrála a získala první bod. Povedlo se jí to i teď proti Srbce Anně Ivanovičové. První sadu získala poměrem 6:4, ve druhé si přispala ještě o jeden brejk navíc a vyhrála 6:3.

"Je to neskutečný pocit hrát před plnou halou, fanoušci mě hnali za výhrou. Začala jsem trochu nervózně, ale postupně jsem se zlepšovala," řekla Šáfářová.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se