České tenistky jsou blízko k obhajobě triumfu ve Fed Cupu, když ve finále vedou nad Srbskem po prvním dnu 2:0. I potřetí letos rozehrála Fed Cup česká dvojka. Proti Německu i v semifinále s Itálií Šafářová pokaždé vyhrála a získala první bod. Povedlo se jí to i teď proti Srbce Anně Ivanovičové. První sadu získala poměrem 6:4, ve druhé si přispala ještě o jeden brejk navíc a vyhrála 6:3.
"Je to neskutečný pocit hrát před plnou halou, fanoušci mě hnali za výhrou. Začala jsem trochu nervózně, ale postupně jsem se zlepšovala," řekla Šáfářová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






