Posedmé za sebou nevstřelila Viktoria Plzeň v ligovém zápase více než jeden gól, potřetí jí to stačilo k vítězství. Plzeň vyhrála na Slavii 1:0 a v tabulce je o bod za vedoucím duem Olomouc – Jablonec.
"Stačí to, je jedno, jestli vyhrajete 5:0, nebo 1:0, jsou to prostě tři body," glosoval to lakonicky plzeňský záložník Michal Ďuriš. "Ale samozřejmě doufáme, že se brzy prosadí i ofenzivnější hráči," dodal s odkazem na to, že výhru na Slavii vynesl Západočechům vlastní gól domácího stopera Davida Hubáčka a minulé vítězství v Českých Budějovicích zase trefa obránce Mariána Čišovského.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










