Posedmé za sebou nevstřelila Viktoria Plzeň v ligovém zápase více než jeden gól, potřetí jí to stačilo k vítězství. Plzeň vyhrála na Slavii 1:0 a v tabulce je o bod za vedoucím duem Olomouc – Jablonec.

"Stačí to, je jedno, jestli vyhrajete 5:0, nebo 1:0, jsou to prostě tři body," glosoval to lakonicky plzeňský záložník Michal Ďuriš. "Ale samozřejmě doufáme, že se brzy prosadí i ofenzivnější hráči," dodal s odkazem na to, že výhru na Slavii vynesl Západočechům vlastní gól domácího stopera Davida Hubáčka a minulé vítězství v Českých Budějovicích zase trefa obránce Mariána Čišovského.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se