Fotbalisté, kteří se dopustili rasismu jakoukoli formou, by mohli být svými kluby vyloučeni až na devět měsíců. Tak zní nové plány Společnosti černých právníků (SBL), která chce bojovat proti rasismu ve fotbale. Tvrdí, že fotbalové orgány nedělají dost proti tomuto nešvaru ve sportu.
Společnost vytvořila plán, který má deset bodů a jsou v něm také sankce. Dokument zveřejnili před středečním setkáním Fotbalové asociace, Asociace profesionálních fotbalistů, Premier League a správců protirasistické organizace Kick It Out.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.














