Trenér české fotbalové reprezentace Michal Bílek musel udělat třetí změnu v nominaci na středeční přípravný zápas se Slovenskem. Kvůli zranění se mu omluvil záložník Šachtaru Doněck Tomáš Hübschman, kterého nahradil olomoucký Tomáš Hořava. Pro čtyřiadvacetiletého středopolaře je to premiérová pozvánka do národního A týmu.
Hořava je už třetím hráčem Sigmy, kterému vynesly dobré výkony v podzimní části první ligy nominaci do reprezentace. Před ním už Bílek z vedoucího týmu tabulky premiérově povolal také nejlepšího střelce nejvyšší soutěže Michala Ordoše a Martina Pospíšila.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





