Na tři až osm let poslal soud v Bukurešti do vězení osm prezidentů a manažerů rumunských fotbalových klubů, kteří musejí ještě zaplatit celkem přes deset milionů eur.

Soud je podle aipsmedia.com přísně potrestal za podvody, neplacení daní, praní špinavých peněz a zločinné spolčení ve spojení s přestupy dvanácti fotbalistů z Dinama Bukurešť, Rapidu Bukurešť, Gloria Bistrita a Otelul Galati do zahraničí v letech 1999-2005.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se