Na tři až osm let poslal soud v Bukurešti do vězení osm prezidentů a manažerů rumunských fotbalových klubů, kteří musejí ještě zaplatit celkem přes deset milionů eur.
Soud je podle aipsmedia.com přísně potrestal za podvody, neplacení daní, praní špinavých peněz a zločinné spolčení ve spojení s přestupy dvanácti fotbalistů z Dinama Bukurešť, Rapidu Bukurešť, Gloria Bistrita a Otelul Galati do zahraničí v letech 1999-2005.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













