"Byla to Mission Impossible?" zazněl první dotaz na smutného hrdinu víkendu Nicolase Almagra po jeho prohraném duelu s Radkem Štěpánkem s poukazem na frenetickou atmosféru, která hnala českého tenistu k vítězství v rozhodující bitvě o Davisův pohár.
"Samozřejmě, že to nebylo jednoduché, ale Radek byl prostě lepší, atmosféra nahrávala jemu, bylo to ale fér, mně zase fandili naši skvělí fanoušci," konstatoval smutný Almagro.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










