"Byla to Mission Impossible?" zazněl první dotaz na smutného hrdinu víkendu Nicolase Almagra po jeho prohraném duelu s Radkem Štěpánkem s poukazem na frenetickou atmosféru, která hnala českého tenistu k vítězství v rozhodující bitvě o Davisův pohár.

"Samozřejmě, že to nebylo jednoduché, ale Radek byl prostě lepší, atmosféra nahrávala jemu, bylo to ale fér, mně zase fandili naši skvělí fanoušci," konstatoval smutný Almagro.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se