Český tenis jako první v historii dokázal v jednom roce triumfovat v Davisově poháru, Fed Cupu i Hopmanově poháru, ovšem zasvěcení nyní frontu nových natěšených partnerů, žadonících o reklamu na Štěpánkově tričku, nečekají.

„Jako vítěz máme lepší vyjednávací pozici než looser, to je logické. Neustále ale narážíme na omezený trh. Nejsme Amerika ani Německo,“ říká předseda tenisového svazu Ivo Kaderka, který přiznává, že lepší rok než ten letošní už zažít asi nejde. „Leda bychom měli ještě světové jedničky na žebříčku ATP a WTA. Letos jsme ve sportovním nebi.“ Z tohoto nebe ale příliš zlatého deště nezaprší.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se