"Přiznám se, že jsem Radkovi nevěřil," dovolil si v neděli v noci po zápase s lahví šampaňského v ruce poznamenat otec Tomáše Berdycha Martin. Zápas si se svou ženou Hanou užívali v ústraní na tribuně, nikoliv přímo s týmem u kurtu.

"Každý Davis Cup jsme mezi lidmi, ze začátku jsme to dělali kvůli tomu, že je tam dobře vidět. Přinášelo to štěstí, kluci vyhrávali, tak jsme to nechtěli měnit," vysvětluje výběr místa v hale Berdych starší.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se