Když mistrovský Liberec hostil v 8. kole Baník Ostrava, nastoupilo v jeho základní sestavě víc cizinců než českých hráčů. Trend s mnoha zahraničními hráči, který si v Liberci nastolili, je pro české kluby poněkud exotický. Pamatujeme ho snad jen v době, kdy hrál před pár lety ligu Most, kde se to fotbalisty nejrůznějších národností jen hemžilo.

Na jaře na stadionu U Nisy bouchalo šampaňské, po první polovině probíhající sezony se však obhájce titulu krčí na 9. místě. V novém ročníku se pro Slovan leccos změnilo. Rozpadla se osa mistrovské jízdy, odešel reprezentační obránce Theodor Gebre Selassie, v průběhu podzimu po vypadnutí v evropských pohárech i záložník Michal Breznaník, tahoun Jiří Štajner značnou část podzimu promarodil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se