Disciplinární komise FAČR se snaží rozplést korupční kauzu údajného uplácení v případě jarního zápasu Jablonec – Plzeň. Výpovědi zainteresovaných stran, ale zatím k potvrzení korupce nijak nepřispěli.
Před disciplinární komisí dnes vypovídali majitel plzeňského klubu Tomáš Paclík a sportovní ředitel Jablonce Petr Flodrman. „V zápase s Plzní jsme dostali dva regulérní góly, utkání proběhlo standardním způsobem. Nejde mi do hlavy, proč jsem byl pozván,“ prohlásil Flodrman.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










