Opět z jeho úst padala ostrá slova namířená proti majiteli Sparty Danielu Křetínskému. Šéf Plzně Tomáš Paclík byl svůj klub hájit před disciplinární komisí, která prošetřuje údajnou korupci v Gambrinus lize.

Jak jste viděl inkriminovaný zápas vaší Plzně v Jablonci?
Lépe odřízený zápas jsem v životě asi neviděl, takže si myslím, že ten zápas nebyl ovlivněný. V prvním poločase, kdy padly obě branky, bylo držení míče 64:36 v náš prospěch, v podstatě jsme jim nepůjčili balon. Měli jsme několik dalších šancí. Byly tam dvě chyby rozhodčích, jedna v náš prospěch, jedna v náš neprospěch, obě bez jakéhokoliv vlivu na výsledek utkání.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se