Michal Šlesingr před sezonou řekl: "Hlavní tlak bude asi zase na mně." Smíšená štafeta českých biatlonistů však vstoupila do Světového poháru třetím místem a pozornost se rázem rozšířila na další závodníky. Sport, v němž se tuzemsko za necelé dva měsíce dočká mistrovství světa, je podle všeho v lepší kondici, než se ještě nedávno zdálo. I finančně.
Sami biatlonisté byli v předpovědích opatrní, protože dlouhodobé zranění zatím nepustí k závodům Jaroslava Soukupa, držitele bronzu z předchozího MS, a loňské výsledky žen nenasvědčovaly výraznému výkonnostnímu vzestupu. Navíc generálka na šampionát při loňském Světovém poháru v Novém Městě na Moravě domácí reprezentaci tak úplně nevyšla. Letos by to mělo být jiné.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







