Česká republika plánuje skvělé mistrovství světa v biatlonu. Podle šéfa organizačního výboru Jiřího Hamzy k tomu musí být splněny dvě podmínky - úspěchy domácích závodníků a ekonomický profit. Ani jedno zatím nemá jasné obrysy.
Předseda domácího biatlonového svazu Václav Fiřtík ve svých slovech na zahajovací tiskové konferenci k důležité sezoně tak trochu určil priority: "Naším cílem je uspět jak sportovně, tak především organizačně." Když bude šampionát úspěšný, bude v Novém Městě na Moravě víc závodů a biatlon dostane šanci častěji vydělat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









