Česká republika plánuje skvělé mistrovství světa v biatlonu. Podle šéfa organizačního výboru Jiřího Hamzy k tomu musí být splněny dvě podmínky - úspěchy domácích závodníků a ekonomický profit. Ani jedno zatím nemá jasné obrysy.

Předseda domácího biatlonového svazu Václav Fiřtík ve svých slovech na zahajovací tiskové konferenci k důležité sezoně tak trochu určil priority: "Naším cílem je uspět jak sportovně, tak především organizačně." Když bude šampionát úspěšný, bude v Novém Městě na Moravě víc závodů a biatlon dostane šanci častěji vydělat.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se