Dvoudenní jednání o nové kolektivní smlouvě za účasti federálních prostředníků NHL k ukončení výluky nepřiblížilo. Liga a hráčské odbory si názorově zůstávají až příliš vzdáleny. Komisionář zámořské soutěže Gary Bettman proto navrhl, aby místo vedení ligy a zástupců hráčských odborů na příštím setkání jednali přímo majitelé klubů a hokejisté.

"Po několikahodinovém jednání došli prostředníci k závěru, že představy obou stran se značně odlišují, takže v tuto chvíli nemohou k dohodě nijak přispět. Mrzí nás, že povolání prostředníků nepomohlo," citovala agentura Reuters Bettmanova zástupce Billa Dalyho.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se