Dvoudenní jednání o nové kolektivní smlouvě za účasti federálních prostředníků NHL k ukončení výluky nepřiblížilo. Liga a hráčské odbory si názorově zůstávají až příliš vzdáleny. Komisionář zámořské soutěže Gary Bettman proto navrhl, aby místo vedení ligy a zástupců hráčských odborů na příštím setkání jednali přímo majitelé klubů a hokejisté.
"Po několikahodinovém jednání došli prostředníci k závěru, že představy obou stran se značně odlišují, takže v tuto chvíli nemohou k dohodě nijak přispět. Mrzí nás, že povolání prostředníků nepomohlo," citovala agentura Reuters Bettmanova zástupce Billa Dalyho.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











