Zázrak se nekonal, Finové si čtvrtfinále s Čechy zkušeně pohlídali a stačil jim k tomu velice pasivní výkon. Větší šanci ovlivnivit to, zdali šampionát skončí úspěchem, či neúspěchem Češi promarnili už v úterý, kdy překvapivě prohráli s Lotyši.

V tom vidí příčinu i brankář reprezentace Tomáš Kafka.

Co se dalo v zápase udělat jinak?

Těžko říct, ale nevyužili jsme třeba toho, že jsou pomalejší. Kdo se na ten zápas díval, tak viděl, že jsme hodně dřeli, ale přišly nějaké chyby a těch se člověk nevyvaruje, to nedělá nikdo schválně.

Soupeř vás chválil, byl jste prý nejlepším hráčem týmu. Víc jste toho asi chytit nemohl, že?

Kdo mě chválil?

Kapitán Mika Kohonen.

Chytil jsem tak tři čtyři věci navíc. Chtěl jsem klukům pomoct, ale mrzí mě, že jsme stejně jako před dvěma roky dostali gól ze standardky. To byl důležitý moment.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se