Češi mají s Finy dost bídnou bilanci. Z 29 zápasů vyhráli jen dvakrát, třikrát se jim podařilo uhrát remízu. Těšit je ale může fakt, že jedna výhra a remíza je z nedávné minulosti. Vítězství se datuje k začátku listopadu 2011, remíza z turnaje ve Växjö je stará měsíc.
Florbalisté prohráli na MS s Lotyšskem, ve čtvrtfinále půjdou na silné Finsko - čtěte ZDE
Jako na řecké svatbě. Florbalisté tancují po výhře Zorbu, podívejte se - čtěte ZDE
Kdo by si mohl myslet, že Finy nečekaně těžký soupeř ve čtvrtfinále zaskočil podobně jako Čechy, je podle Kohonena na omylu. "Nezáleží na tom, proti kterému týmu hrajete. Musíte být připraveni vždycky stejně. Nezáleží na tom, jestli je to čtvrtfinále nebo semifinále."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









